Kontakt
Mapa
odsyłaczy
Dziś mamy:
Strona główna
Leczenie alkoholizmu
Leczenie depresji
Leczenie uzależnień
Medycyna naturalna
Profil leczniczy
Zasady przyjęć
Leczenie
Weekend
Zespół medyczny
Historia
Cennik Medyczny
Lokalizacja
Kontakt
Nowości
Pensjonat
Konferencje, szkolenia
Pobyty Turystyczne w Rudzie
BMI, stres, ruch a ciąża
Galeria
Akademia Promocji Zdrowia
Partnerstwo

AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA

Akademia Promocji Zdrowia
zaprasza na kursy, szkolenia, obozy szkoleniowe, wczasy rodzinne oraz obozy dla dzieci i młodzieży, w ramach których proponujemy możliwość zdobycia wielu umiejętności promujących zdrowy styl życia, zajęcia rehabilitacyjne oraz różne formy zajęć typu fitness,  prowadzone przez fizjoterapeutów i instruktorów fitness. 
Proponujemy  aktywny i pożyteczny wypoczynek .

Kursy
1. Kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego
                Etap I - podstawowy
Kurs obejmuje 90 godzin zajęć (wykłady z anatomii, fizjologii i biomechaniki oraz ćwiczenia z masażu klasycznego oraz zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej). Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli ze stopniami naukowymi z wieloletnią praktyką zawodową. Absolwenci kursu,  po zdaniu egzaminu teorii  i praktyki otrzymują certyfikaty dyplomowanego masażysty, które upoważniają do, prowadzenia własnych gabinetów masażu oraz pracy w klubach fitness, ośrodkach rekreacyjnych, wczasowych i sanatoryjnych.
Zajęcia prowadzone są w formie stacjonarnej (10 dni; od piątku do niedzieli) oraz 6-ciu sobotnio-niedzielnych sesji zjazdowych.

Wymagania: kwalifikujemy osoby z wykształceniem minimum średnim oraz z dobrym stanem zdrowia, który nie stwarza przeszkód w wykonywaniu zawodu masażysty (zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu masażysty). Warunkiem przyjęcia na kurs jest uiszczenie przedpłaty w wysokości 200,- oraz wypełnienie formularza zgłoszenia uczestnictwa w kursie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
(kliknij aby pobrać) formularz.doc

Wypełniony formularz proszę przesłać na adres: klinika_ruda@onet.pl

 

© 2007 www.klinika-ruda.com.pl - Kopiowanie i powielanie treści zawartych na stronie zabronione.
E-mail: klinika_ruda@onet.pl , tel: +48 (056) 47 215 29